Arslan organizasyon & Ajans
Açılış,Sünnet,Fuar,Kokteyl,Piknik,Festival organizasyon

Şirket Açılış Organizasyonları Mağaza Açılış Organizasyonu Organizasyon Şirketleri İşyeri Açılış Organizasyonları için bizden destek alabilirsiniz.

Şirket tanıtım firmamız Şirketinizin Açılış ve Yıl dönemlerinizde sizi en iyi tanıtmak amacıyla ön plana çıkarmak ve tanıtımızını sağlamaktayız. Açılış organizasyonlarında verdiğimiz hizmetler Mağazanızı müşterilerinize daha güzel görünmesini ve tanınmasını sağlıyoruz.

Fuar organizasyonu

Yurt içinde Fuar organizasyonu düzenleme koşulları ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM HİZMET firması tarafından düzenlenmektedir.

Türkiye’de birçok organizasyon hizmetlerimiz arasında olan fuar organizasyonu profesyonel kadrosuyla & kalite güvencesi altında yürüten ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM HİZMET firması kusursuz bir şekilde fuar organizasyonunuzu gerçekleştirmektedir.

arslan fuar organizasyonu fuar organizasyonları fuar organizasyonu açılış organizasyonu

ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM HİZMET firmamız başarılı,eğitimli,güleryüzlü ve kaliteli ekip kadrosuyla fuar organizasyon,kongre,seminer,açılış,panel,tanıtım,reklam,turizm transfer,karşılama hizmetleri,ofis içi hizmetler,güvenlik vb.birçok hizmetlerimiz ile ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM HİZMET firmamız tarafından en iyi şekilde hizmet vermeye hazır…

Fuar organizasyonu için neler yapabiliriz ;

*Kongre,toplantı,organizasyon host ve hostes
*Açılış,Kokteyl,ödül töreni ve lansman host hostes
*Stand kurulumu,ses sahne ışık sistemleri kurulumu
*Promosyon,Anket, Broşür ve Numune Dağıtımları
*Alışveriş merkezleri,market ve açık hava tanıtımları
*Tat ve panel hizmetleri
*Ofis içi hizmetler
*Transferman ve transfer hizmetlerimiz
*Garson ve Catering hizmetlerimiz
*Temizlik personel ve stand temizliği
*Vestiyer hizmeti,Lcv hizmeti
*Web tasarım,Web sitesi ve yazılım hizmetleri
*Konser ve tv programları
*Bordrolama hizmetleri

İstanbul düğün organizasyonu firmalarının öncü firması olan ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM imzasını dağıtıyor.

Gelin yolundan başlayıp masa ve ekipman kiralamaya kadar kusursuz bir düğün için İstanbul’daki en iyi düğün organizasyonu firmasıyla karşı karşıyasınız.firmamızı inceleyin,fiyat teklifi alın.

Sünnet düğün paketleri Masa sandalye süslemeGelin yolu çiçek süslemePiknik SES SAHNE KİRALAMA

Şimdi gelelim detaylarımıza düğün organizasyonuna başlamadan önce mekan seçimi yapılır.düğün mekanına göre organizasyonlar yapılabilir.

düğün mekanımız kapalı veya açık olması organizasyonlarımızı farklı kılabilir.

Kapalı düğün salonlarda fazla seçenek olmayabilir.Açık mekanlarda seçeneklerimiz çok fazla Açık mekan dediğimiz Kır düğünü diye adlandırdığımız mekanlar için organizasyonlarımızla masa düzeni,mekan dekorasyonları,balon süsleme,tül süslemeleri,kumaş süsleme,düğün danışmanlığı,catering yemek hizmetleri,gelin yolları,host,hostes,nikah masası süslemesi,havai fişek gösterileri,fotoğraf çekimi,video çekimi,ses sahne ışık sistemi kurulumu gibi.Düğün organizasyonu hizmetlerimiz saymakla bitmiyor.böyle karışıklık olunca organizasyon firmamızla daha ekonomik ve daha profesyonel kadromuzla ekipmanlarımızla kusursuz bir şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştririyoruz.

Sünnet düğün organizasyon Kır Bahçe balon süsleme Davul zurna kiralama11081500_1388090094844396_8093884552593655750_n

Düğün organizasyonu nasıl yaparız diye endişe etmeyin.hemen bizi arıyorsunuz geliyoruz mekanınızı görüp nasıl bir organizasyon yapabiliriz diye değerlendirme yapıyoruz.

Ekonomik düğün organizasyonu olarak sizlere daha iyi hizmet sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın bırakın herşey profesyonel kadromuz gerçekleştirsin.

Düğün mekanınız düzel beğendiniz fakat renklendirme yapmak istiyorsunuz.Hiç düşünmeyin bize bırakın biz herşeyi kusursuz bir şekilde yapalım .

düğün organizasyonu için Mekanı istediğiniz renkte süsleyerek düğün mekanınızı davetlilere zenginleştiriyoruz.

Sandalyeleri beğenmediniz hemen düğün organizasyonu firmamız tarafından size destek istediğiniz sandalye ve masa temin edebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarınızda taze ve ithal çiçeklerle süslemeler bize kalırsa yerli çiçekleri tercih edin daha canlı duruyor tabi bide fiyat farkı vardır.

Mekanınızı doyuracak seslendirmeler yetmeyip şık renkli ışıklandırmalarımız ile sahne kurulumuda gerçekleştirilmektedir.