Arslan organizasyon & Ajans
Açılış,Sünnet,Fuar,Kokteyl,Piknik,Festival organizasyon

sunnet uçan balonKumaş tül süslemehacıvat karagözAnimasyon hizmetiSEMAZEN GÖSTERİSİAteşbaz kiralamaramazan organizasyonu2_yas_dogum_gunu_susleri-1

Dönemsel organizasyonlar her sene tekrarlanan organizasyonlardan oluşur.Örneğin ;23 nisan etkinlik organizasyonları,ramazan organizasyonları,yılbaşı organizasyonları,sevgililer günü organizasyonları,doğum günü organizasyonları,anneler günü organizasyonları vb. özel günlerinizde ARSLAN ORGANİZASYON Dönemsel organizasyonlarınıza üstlenerek sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Dönemsel organizasyon için bir çok hizmetlerimiz var.gösteriler,süslemeler,ekipman kiralama gibi

23 NİSAN ŞENLİKLERİ ; 23 nisan organizasyonlarında süsleme,palyaçolar,ikramlık yiyecekler,pamuk şekeri,osmanlı macunu,popcorn,osmanlı şerbeti,eğlence hizmetleri,karnaval yiyeceklerin ikram edilmesi gibi çocuklarımızı eğlendirmek için bu hizmetlerimizden faydalanbilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ ORGANİZASYONLARI ; Sevgililer günü conseptine uygun sürpriz hediyelerle canlı trio ekibi olarak vb.

RAMAZAN ORGANİZASYONLARI ; Ramazan eğlencelerine uygun ses sahne kurulumu,hacıvat karagöz,palyaçolar,tahta bacak,semazenler,mehteran takımı,oyun parkları,orta oyunları,gölge oyunları,sihirbaz,jonglör,aşuk ile maşuk vb.

YILBAŞI ORGANİZASYONLARI ;Yılbaşı etkinlikerinde dansöz,yılbaşı ağaç,süsleme, noel baba, canlı trio ekibi vb.

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI ; Özel gün organizasyonları için birçok alternatiflerimizle süslemeler,ekipmanlar ve kokteyller gibi vb.

Özel günlerden olan doğum günlerimizi farklı kılmak için Arslan organizasyon & Reklam A’z ye tüm ekipmanlarıyla kusursuz bir şekilde özel günlerinizde sizlerle eşlik ederek organizasyonunuzu takibini yaparak hizmet vermektedir.

doğum günü organizasyonu  kemer-balon-süslemei-kapı-tak-balon-süsleme-zincirbalondan-kapı-tak-yapma-açılışlara-kapı-balon-süslemesi1 Sevimli kahramanlar kiralamaSahne palyaço kiralamaPamuk şekerci kiralamaOsmanlı macunu ikramıMaskotlu bando takımıAna okul organizasyonuTahta bacaksünnet süslemeleri10301589_1400714406915298_7284405608791544208_n10423905_1400714433581962_6016805392850698126_n

Özel günleriniz olan doğum günü partilerinizi süsleme hizmetler, animasyon hizmetler,gösteri,seslendirme hizmetleri ve kişiye özel doğum günü pastaları hazırlanır.

Doğum günlerinde neler yapılabilir ;

doğum günü organizasyonu partilerinde mekana süsleme yapılır.

doğum günü için uçan balon temini yapılır.

doğum günü organizasyonu için ses sistemi kurulur.

doğum günü organizasyonu için animasyon karakterleri kiralanır.

doğum günü parti organizasyonlarında palyaço,sihirbaz,maskotlar,bando ekibi gibi hizmetler sağlıyoruz.

doğum günü parti organizasyonu için karaoke gibi eğlenceler düzenlenilir.

doğum günü parti organizasyonlarına mekan kiralanır.

doğum günü organizasyonu için catering,yemek,açık büfe gibi sınırsız içecekler hizmeti verilir.