Arslan organizasyon & Ajans
Açılış,Sünnet,Fuar,Kokteyl,Piknik,Festival organizasyon

İstanbul düğün organizasyonu firmalarının öncü firması olan ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM imzasını dağıtıyor.

Gelin yolundan başlayıp masa ve ekipman kiralamaya kadar kusursuz bir düğün için İstanbul’daki en iyi düğün organizasyonu firmasıyla karşı karşıyasınız.firmamızı inceleyin,fiyat teklifi alın.

Sünnet düğün paketleri Masa sandalye süslemeGelin yolu çiçek süslemePiknik SES SAHNE KİRALAMA

Şimdi gelelim detaylarımıza düğün organizasyonuna başlamadan önce mekan seçimi yapılır.düğün mekanına göre organizasyonlar yapılabilir.

düğün mekanımız kapalı veya açık olması organizasyonlarımızı farklı kılabilir.

Kapalı düğün salonlarda fazla seçenek olmayabilir.Açık mekanlarda seçeneklerimiz çok fazla Açık mekan dediğimiz Kır düğünü diye adlandırdığımız mekanlar için organizasyonlarımızla masa düzeni,mekan dekorasyonları,balon süsleme,tül süslemeleri,kumaş süsleme,düğün danışmanlığı,catering yemek hizmetleri,gelin yolları,host,hostes,nikah masası süslemesi,havai fişek gösterileri,fotoğraf çekimi,video çekimi,ses sahne ışık sistemi kurulumu gibi.Düğün organizasyonu hizmetlerimiz saymakla bitmiyor.böyle karışıklık olunca organizasyon firmamızla daha ekonomik ve daha profesyonel kadromuzla ekipmanlarımızla kusursuz bir şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştririyoruz.

Sünnet düğün organizasyon Kır Bahçe balon süsleme Davul zurna kiralama11081500_1388090094844396_8093884552593655750_n

Düğün organizasyonu nasıl yaparız diye endişe etmeyin.hemen bizi arıyorsunuz geliyoruz mekanınızı görüp nasıl bir organizasyon yapabiliriz diye değerlendirme yapıyoruz.

Ekonomik düğün organizasyonu olarak sizlere daha iyi hizmet sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın bırakın herşey profesyonel kadromuz gerçekleştirsin.

Düğün mekanınız düzel beğendiniz fakat renklendirme yapmak istiyorsunuz.Hiç düşünmeyin bize bırakın biz herşeyi kusursuz bir şekilde yapalım .

düğün organizasyonu için Mekanı istediğiniz renkte süsleyerek düğün mekanınızı davetlilere zenginleştiriyoruz.

Sandalyeleri beğenmediniz hemen düğün organizasyonu firmamız tarafından size destek istediğiniz sandalye ve masa temin edebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarınızda taze ve ithal çiçeklerle süslemeler bize kalırsa yerli çiçekleri tercih edin daha canlı duruyor tabi bide fiyat farkı vardır.

Mekanınızı doyuracak seslendirmeler yetmeyip şık renkli ışıklandırmalarımız ile sahne kurulumuda gerçekleştirilmektedir.

Sünnet organizasyonu nasıl yapılır,Sünnet düğünü için kime güvenebiliriz,Sünnet organizasyon firmaları ile nasıl irtibat kurarız,Sünnet düğününde neler yapılır,Sünnet düğün fiyatları nedir,Sünnet düğününde nasıl süsleme yapılır.

Sünnet organizasyonunda şok kampanya her zaman ARSLAN ORGANİZASYON firmasında yer alır.

Sünnet yeniçeri askerleri Sünnet yeniçeri askerleri kiralama Sünnet yeniçeri askeri sünnet çocuğu taşıma tahtı Sünnet yeniçeri asker gösterileri

SÜNNET ORGANİZASYON FİRMALARIYLA ÇALIŞMAK NEDEN EKONOMİK

Sünnet düğün organizasyonu firmamızda A.z ye kadar tüm sünnet ekipmanları bulunmaktadır.

Sünnet düğününüz için bir kerelik eğlenceniz için masraf etmeyin biz sizin yerinize zaten temin etmişiz.

Sünnet trio kiralama Sünnet taht kiralama Sünnet taht cibinlik kiralamaSünnet şenlikleri

Sünnet organizasyonu malzemeleri bizde kiralama fiyatı düşük olma sebebi sürekli yaptığımız çalışmalar ve sürümlerden kazandığımız için sizlerede düşük bir rakam sağlanılacaktır.

Sünnet düğün organizasyonunuz için bizler sizler için daha avantajlı geleceğimizden eminiz.Siz davetlilerinizi karşılayın biz organizasyonunuzu gerçekleştirelim.

Sünnet düğün kadromuz profesyonel ekip tarafından sünnet düğününüz hızlı ve rahat bir şekilde düzenlenir.Ekiplerimizi yöneten superviseor senelerdir organizasyon içinde çalışan güvenilir arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Sünnet şenlik mekanına balon süsleme Sünnet sihirbaz kiralama Sünnet palyaçosu kiralama Sünnet palyaço kiralama 1

SÜNNET ORGANİZASYONU NASIL YAPILIR ?

Sünnet düğünü organizasyonlarımız nasıl yapılır,Sünnet düğün organizasyonunda neler yapılır ?

1. Başlangıç olarak sünnet organizasyonu için yapılacaği yer mekanda gerekli çalışmalar sünnet organizasyonun ortamını ve ambiyansını gelen davetlilere görsellik ve hoş görü açısından sünnet düğün sahibi eşliğinde Sünnet düğün süsleme,Sahne kurulumu,Davetlilerin sandalye masa dizilim şekilleri ve Sünnet çocuğunun bulunacağı köşenin davetlileri iyi görebileceği ve o ambiyansı yaşatabilecek gerekli çalışmalar özenle yapılır.

2. Sünnet düğününe davetliler geldikten sonra gelen davetlilerin rahat edip eğlenebilmeleri için profesyonel animasyon (palyaço) ekibimizle çocuklarınında güven içinde ailelerinin rahat edebilmesi için ekibimiz nezaretinde eğlendirilmektedir. Sünnet organizasyonu akışı devam ederken animasyon ekibimizde çocuklarınızda güven içinde çeşitli oyun aktiviteleriyle çocuklarınızı eğlendirmektedirler.Oyun aktivitelerimiz arasında bulunan Yüz boyama,Şekilli sosis balon dağıtımı,Pinyata oyunu,halat çekme yarışmaları gibi ve daha birçok oyun aktivitelerimiz ile profesyonel ekibimizce sağlanmaktadır.

3. Sünnet düğünümüzün orta bölümlerine gelindiğinde sünnet çocuğunu geçmişten geleceğe ihtişamlı şık osmanlı motifli padişah tahtı ile bir padişah edası ile tahta oturtulup 4 kişilik unutulmaz osmanlı yeni askerlerinin omuzda taşınmasıyla ve önde annesi ile babası olmak üzere arkasında ise osmanlı çağının ve yaşadığımız yüzyılın hala rövanşta olan ve favorisi olan 600 yıl hüküm sürmüş olan osmanlı saltanatının vazgeçilmezi ve günümüzde de unutulmaz olan ihtişamlı mehter ekibi ile arkasında mehter marşlarıyla canlı enstrümanlarıyla coşkulu bir şekilde sünnet çocuğumuzu sünnet düğün salonuna giriş yapıp davetlilerin içinden geçip önceden seçilmiş olan tahtın konulacağı yerin aynı zamanda bu yer takı merasiminde kullanılacak olan yerdir.
Takı merasimi sırasında mehter ekibimiz tarafından çalınan marşlarıyla takı merasimi 4 yeni çeri askerininde görsellik olarak daha güzel bir görüntü için koruma iç güdüysüyle sünnet çocuğuna sanki bir padişah’mış gibi eşlik edilmektedir.

4. Sünnet düğününde verdiğimiz ikramlıklar ( nostaljik ikramlıklar) gelen davetlilere sunulmaktadır.Nostaljik ikramlıklar olarak verdiğimiz hizmetler…

sünnet organizasyonu için Popcorn patlamış mısır dağıtımı,Pamuk şeker dağıtımı,Osmanlı macunu dağıtımı,Osmanlı şerbet dağıtımı,Dondurma dağıtımı ve gerektiği taktirde catering yemek ve ikramlık hizmetlerimizde verilmektedir.

5. Sünnet düğününüzü heyecanlı bir hale getirmek isterseniz bir çok alternatifli hizmetlerimizde bulunmaktadır.
Sihirbaz ( illuzyonist ) gösterileri,Semazen gösterisi,Ateşbaz gösterisi,Uzun Tahta bacak gözterisi,Jonglör gösterileri gibi birçok alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Sünnet organizasyon hizmeti Sünnet mehter takımı kiralama sünnet harf balon Sünnet düğün yeniçeri gösterileriSünnet düğün süslemeSünnet düğün paketleriSünnet düğün organizasyonu 3Sünnet düğün organizasyonu 1

Sünnet düğün organizasyon Sünnet düğün organizasyon hizmetleri Sünnet düğün hizmetleri Sünnet düğün dekorasyonu

P1010375 Osmanlı şerbet ikramı Osmanlı macunu ikramı Maskotlu bando takımı

SÜNNET ORGANİZASYONU FİYATLARIMIZ

EKO PAKET İÇERİĞİ ;

2 Adet palyaço(sosis balon dağıtımı,yüz boyama,oyun aktiviteleri)

4 Adet yeniçeri askeri

Sünnet tahtı + tahtrevanı

kapı girişine zincir kapıtak balon

SADECE 750 TL

1 PAKET İÇERİĞİ ;

2 adet palyaço(sosis balon dağıtımı,yüz boyama,oyun aktiviteleri)

4 adet yeniçeri askeri

Sünnet tahtı + tahtrevanı

kapı girişine zincir kapıtak balon

pamuk şekerci( pamuk şeker dağıtımı)

SADECE 1000 TL

2 PAKET İÇERİĞİ ;

2 adet palyaço(sosis balon dağıtımı,yüz boyama,oyun aktiviteleri)

4 adet yeniçeri askeri

Sünnet tahtı + tahtrevanı

kapı girişine zincir kapıtak balon

pamuk şekerci( pamuk şeker dağıtımı)

Patlamış mısır(popcorn dağıtımı)

Osmanlı macunu dağıtımı

SADECE 1500 TL

3 PAKET İÇERİĞİ ;

2 adet palyaço(sosis balon dağıtımı,yüz boyama,oyun aktiviteleri)

4 adet yeniçeri askeri

Sünnet tahtı + tahtrevanı

kapı girişine zincir kapıtak balon

Etrafa papatya balon

pamuk şekerci( pamuk şeker dağıtımı)

Patlamış mısır(popcorn dağıtımı)

Osmanlı macunu dağıtımı

illuzyonist(sihirbaz)

2 adet volkan

2 adet confetti

1 adet pinyata

fotograf çekimi

SADECE 2000 TL

ZENGİN PAKET İÇERİĞİ ;

2 adet palyaço(sosis balon dağıtımı,yüz boyama,oyun aktiviteleri)

4 adet yeniçeri askeri

Sünnet tahtı + tahtrevanı

kapı girişine zincir kapıtak balon

Etrafa papatya balon

pamuk şekerci( pamuk şeker dağıtımı)

Patlamış mısır(popcorn dağıtımı)

Osmanlı macunu dağıtımı

Osmanlı şerbet dağıtımı

illuzyonist(sihirbaz)

2 adet volkan

2 adet confetti

1 adet pinyata

Kamera çekimi

Fotograf çekimi

2 Adet sevimli kahramanlar maskotu

Ses sistemi

Baloncuk köpürten makina

Mehter takımı

SADECE 4000 TL

AYRINTILI SEÇENEKLER İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYIN.