Arslan Organizasyon & Ajans
Okuyorsun

Dönemsel organizasyonlar

0

Dönemsel organizasyonlar

sunnet uçan balonKumaş tül süslemehacıvat karagözAnimasyon hizmetiSEMAZEN GÖSTERİSİAteşbaz kiralamaramazan organizasyonu2_yas_dogum_gunu_susleri-1

Dönemsel organizasyonlar her sene tekrarlanan organizasyonlardan oluşur.Örneğin ;23 nisan etkinlik organizasyonları,ramazan organizasyonları,yılbaşı organizasyonları,sevgililer günü organizasyonları,doğum günü organizasyonları,anneler günü organizasyonları vb. özel günlerinizde ARSLAN ORGANİZASYON Dönemsel organizasyonlarınıza üstlenerek sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir.

Dönemsel organizasyon için bir çok hizmetlerimiz var.gösteriler,süslemeler,ekipman kiralama gibi

23 NİSAN ŞENLİKLERİ ; 23 nisan organizasyonlarında süsleme,palyaçolar,ikramlık yiyecekler,pamuk şekeri,osmanlı macunu,popcorn,osmanlı şerbeti,eğlence hizmetleri,karnaval yiyeceklerin ikram edilmesi gibi çocuklarımızı eğlendirmek için bu hizmetlerimizden faydalanbilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜ ORGANİZASYONLARI ; Sevgililer günü conseptine uygun sürpriz hediyelerle canlı trio ekibi olarak vb.

RAMAZAN ORGANİZASYONLARI ; Ramazan eğlencelerine uygun ses sahne kurulumu,hacıvat karagöz,palyaçolar,tahta bacak,semazenler,mehteran takımı,oyun parkları,orta oyunları,gölge oyunları,sihirbaz,jonglör,aşuk ile maşuk vb.

YILBAŞI ORGANİZASYONLARI ;Yılbaşı etkinlikerinde dansöz,yılbaşı ağaç,süsleme, noel baba, canlı trio ekibi vb.

ÖZEL GÜN ORGANİZASYONLARI ; Özel gün organizasyonları için birçok alternatiflerimizle süslemeler,ekipmanlar ve kokteyller gibi vb.

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?