model

hostes kiralama fuar hostesi  arslan fuar organizasyonuaçılış hostesi defile-manken-organizasyonu04Açılış hostes kiralama

Açılış host – hostes kiralama,Açılış servis hostesleri kiralama,Açılış karşılama hostesleri,Açılış hizmet hostesleri,Açılış hostes temini,Açılış tercüman hostesleri kiralama gibi bir çok hizmeti Arslan organizasyon & reklam firmamızda temin edebilirsiniz.

Host – hosteslerimiz disiplinli-diyaloğu düzgün-giyimi sade ve uyumlu- klasik giyim olarak kumaş pantolon-etek-üst gömlek ve fular gibi güler yüzlü servis ekipmanlarımızı temin edebilirsiniz.

Hosteslerimizin çalışma faaliyetleri

Karşılama hostesleri : Gelen davetlilerin karşılanması için firmamızdan güler yüzlü hostes talebinde bulunurlar.Hosteslerimiz gelen davetlilerimizi ikramlık olarak lokum,kolonya,parfüm gibi karşılama hizmetlerimizle karşılamaktadırlar.

Servis hostesleri : Hosteslerimiz gelen davetli misafirlerin servis hizmetinizi sağlamak amacıyla çalışma unsurudur.Servis hosteslerimiz yiyecek,içecek servisi yaparak masalara dağıtıp titiz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedirler.

 

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?