Kokteyl organizasyonu

mehter takımı  Kokteyl açılışıbando Tül ve Kumaş süsleme trio grubu kiralama trio ekibi  Maskotlu bando takımı Maskot Bando takımı kiralamaKokteyl masaları kiralamaCansever ile açılış organizasyonuTahta bacakŞişme palyaço

Açılış organizasyonu nasıl yapılır ve nelere dikkat etmeli,Açılış organizasyonu için neler yapılır,Açılış organizasyonu yapılırken neler gereklidir,Mağaza açılış organizasyon nasıl yapılır,açılış organizasyonu için balon süsleme nasıl yapılır bunun için bizi aramanız yeterlidir.

Açılış organizasyonu nasıl yapılır 

Açılış organizasyonu için yapılması gereken unsurlar Açılış mekanına balon süsleme,tül süsleme,kumaş süsleme,ekipman kiralama,palyaço kiralama,tahta bacak,host & hostes temini,ses sistemi kiralama,kokteyl masa kiralama,catering yemek hizmetleri,trio ekibi,dj,sunucu,deve kiralama,mehter takımı kiralama gibi bir çok hizmetlerimiz vardır.

Açılış organizasyonu için balon süsleme : zincir balon süslemesi mekanın açıklığına göre yapılmaktadır.zincir balon süslemesi dış mekana yapılır.karşıdan karşıya yapılır.zincir kapıtak balon yapılır.

İkram arabaları : Pamuk şeker,popcorn patlamış mısır,osmanlı macuncu,osmanlı şerbetçisi gibi ikramlar vermekteyiz.

Trio ekibi kiralama : Gelen davetlilerin hoş bir karşılamayla canlı müzik olarak açılış organizasyonlarında trio ekibi hizmeti verilmektedir.

Kokteyl masaları kiralama : Kokteyl masaları için açılış organizasyonlarında gelen misafirlerin ikramlarla karşılanması için kokteyl masalarına ihtiyacımız vardır.

Açılış mehter takımı kiralama : Açılışlarınızın görkemli osmanlı marşlarıyla kutlanması ve coşkulu bir şekilde halkın toplanmasını sağlar.

 

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?