Market açılışına balon süslemeAçılış organizasyonlarıAçılış Balon süslemeleriAçılış organizasyon balon süsleme

Market açılış organizasyon fiyatları,Market açılış hizmetleri,Market açılışları için süslemeler gibi bir çok market organizasyonlarında Arslan organizasyon hizmetinizdedir.

Market açılış organizasyonu istanbul avrupa ve anadolu yakasında öncü firma olarak hizmet sağlamaktayız.

Market açılışları için neler yapabiliriz ;

Açılış organizasyonu için süsleme hizmetleri ; açılış süslemeleri deyince akla gelen balon süsleme olmazlardan olmaz denilen süsleme hizmetimiz balon süslemesi,kumaş süslemesi,tül süslemesi,bayrak süslemesi,flama süslemesi,şerit süsleme gibi birçok süsleme ekipmanlarımızla açılışlarınızı renklendiriyoruz.

Açılış organizasyonu için animasyon hizmetleri ; açılış için verdiğimiz animasyon hizmetlerimiz ile palyaço hizmeti,pamuk prenses hizmeti,tahta bacak hizmeti,şişme palyaço hizmeti,fly tüp hizmeti,batman,örümcek adam,sindrella gibi birçok animasyon karakterleri var.

Cansever ile açılış organizasyonuAçılış süslemeAçılış hizmetleriAçılış zincir balon süsleme

Açılış organizasyonu için maskotlu animasyon karakter ; maskotlarımız disney sevimli kahramanlar tarafından oluşmaktadır.mickey mouse maskotu,minnie mouse maskotu,donald duck maskotu,daisy duck maskotu,pinokyo maskotu,pembe tavşan maskotu,deve kuşu maskotu gibi birçok maskotlarımız var.maskotlarımızdan bando takımımızda oluşmaktadır.

Açılış organizasyonunuzdan kokteyl & yemek hizmetleri ; açılış organizasyonlarınızıda gelecek olan davetlilerinizi karşılamak amacıyla verdiğimiz yemekler & ikramlıklarımız kendi ekipmanlarımız tarafından karşılanarak davetlilerinizi karşılamaktayız.

Açılışlarınız için baskılı balon & baskılı promosyonlarımızla vatandaşa reklamlarınızı tanıtım amaçlı olarak dağitımını sağlıyoruz.

Açılış organizasyonu için Kokteyl masa kiralama hizmetleri ; kokteyl masalarımız gelen davetlilerin ve vereceğiniz ikramlıklarınız için en önemli hizmetlerdendir.

Açılış organizasyonu için ses sistemi kiralama hizmeti ve sunucu hizmetleri olarak birçok hizmet vermekteyiz.

Maskotlu bando takımıOsmanlı şerbet ikramıOsmanlı macunu ikramıPamuk şekerci kiralama

Açılış organizasyonu için nostaljik ikramlıklarımız ; pamuk şeker dağıtımı,osmanlı macunu dapıtımı,popcorn patlamış mısır dağıtımı,şerbet dağıtımı,elma şekeri,kağıt helva gibi birçok ikramlıklar sağlıyoruz.

Açılış organizasyonu için deve kiralama hizmetimiz açılışına ilgi çekmek için deve + eşek ile açılışlarınızı ilgi odağına çeviriyoruz.

Açılışlarınızda osmanlı mehter takımı hizmeti veriyoruz. eski osmanlı askerlinden oluşan görkemli elbiseleriyle ve mehter marşlarıyla canlı bir perfonmans ile hizmet sağlıyoruz.

Diğer hizmetlerimiz için bizi aramanız yeterlidir.

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?