Düğün gelin yolu

İstanbul düğün organizasyonu firmalarının öncü firması olan ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM imzasını dağıtıyor.

Gelin yolundan başlayıp masa ve ekipman kiralamaya kadar kusursuz bir düğün için İstanbul’daki en iyi düğün organizasyonu firmasıyla karşı karşıyasınız.firmamızı inceleyin,fiyat teklifi alın.

Sünnet düğün paketleri Masa sandalye süslemeGelin yolu çiçek süslemePiknik SES SAHNE KİRALAMA

Şimdi gelelim detaylarımıza düğün organizasyonuna başlamadan önce mekan seçimi yapılır.düğün mekanına göre organizasyonlar yapılabilir.

düğün mekanımız kapalı veya açık olması organizasyonlarımızı farklı kılabilir.

Kapalı düğün salonlarda fazla seçenek olmayabilir.Açık mekanlarda seçeneklerimiz çok fazla Açık mekan dediğimiz Kır düğünü diye adlandırdığımız mekanlar için organizasyonlarımızla masa düzeni,mekan dekorasyonları,balon süsleme,tül süslemeleri,kumaş süsleme,düğün danışmanlığı,catering yemek hizmetleri,gelin yolları,host,hostes,nikah masası süslemesi,havai fişek gösterileri,fotoğraf çekimi,video çekimi,ses sahne ışık sistemi kurulumu gibi.Düğün organizasyonu hizmetlerimiz saymakla bitmiyor.böyle karışıklık olunca organizasyon firmamızla daha ekonomik ve daha profesyonel kadromuzla ekipmanlarımızla kusursuz bir şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştririyoruz.

Sünnet düğün organizasyon Kır Bahçe balon süsleme Davul zurna kiralama11081500_1388090094844396_8093884552593655750_n

Düğün organizasyonu nasıl yaparız diye endişe etmeyin.hemen bizi arıyorsunuz geliyoruz mekanınızı görüp nasıl bir organizasyon yapabiliriz diye değerlendirme yapıyoruz.

Ekonomik düğün organizasyonu olarak sizlere daha iyi hizmet sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın bırakın herşey profesyonel kadromuz gerçekleştirsin.

Düğün mekanınız düzel beğendiniz fakat renklendirme yapmak istiyorsunuz.Hiç düşünmeyin bize bırakın biz herşeyi kusursuz bir şekilde yapalım .

düğün organizasyonu için Mekanı istediğiniz renkte süsleyerek düğün mekanınızı davetlilere zenginleştiriyoruz.

Sandalyeleri beğenmediniz hemen düğün organizasyonu firmamız tarafından size destek istediğiniz sandalye ve masa temin edebilirsiniz.

Düğün organizasyonlarınızda taze ve ithal çiçeklerle süslemeler bize kalırsa yerli çiçekleri tercih edin daha canlı duruyor tabi bide fiyat farkı vardır.

Mekanınızı doyuracak seslendirmeler yetmeyip şık renkli ışıklandırmalarımız ile sahne kurulumuda gerçekleştirilmektedir.

 

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?