Sünnet mehter takımı kiralama

SAMSUNGSünnet organizasyon hizmetiSünnet taht kiralamaSünnet düğün yeniçeri gösterilerisünnet harf balonSünnet düğün organizasyonSünnet düğün organizasyon hizmetleriSünnet düğün hizmetleri

sünnet düğün süslemesünnet dugun masa suslemepalyaço teminiSünnet düğün organizasyonu 1

Sünnet organizasyon nasılır yapılır ?

Sünnet organizasyonu nasıl yapılır,sünnet organizasyonu için neler – nasıl yapılır,sünnet organizasyonu balon süsleme nasıl yapılır,sünnet organizasyonu mekan dekorasyonu nasıl yapılır,sünnet organizasyonu için yemek yapılır,sünnet organizasyonu için yapılırken nelere dikkat edilir.Sorularınızın cevabı A’dan Z’ye herşeyi burada Arslan organizasyon & reklam firmamızda bulabilirsiniz.

Sünnet düğünü organizasyonlarımız nasıl yapılır,Sünnet düğün organizasyonunda neler yapılır ?

1. Başlangıç olarak sünnet organizasyonu için yapılacaği yer mekanda gerekli çalışmalar sünnet organizasyonun ortamını ve ambiyansını gelen davetlilere görsellik ve hoş görü açısından sünnet düğün sahibi eşliğinde Sünnet düğün süsleme,Sahne kurulumu,Davetlilerin sandalye masa dizilim şekilleri ve Sünnet çocuğunun bulunacağı köşenin davetlileri iyi görebileceği ve o ambiyansı yaşatabilecek gerekli çalışmalar özenle yapılır.

2. Sünnet düğününe davetliler geldikten sonra gelen davetlilerin rahat edip eğlenebilmeleri için profesyonel animasyon (palyaço) ekibimizle çocuklarınında güven içinde ailelerinin rahat edebilmesi için ekibimiz nezaretinde eğlendirilmektedir. Sünnet organizasyonu akışı devam ederken animasyon ekibimizde çocuklarınızda güven içinde çeşitli oyun aktiviteleriyle çocuklarınızı eğlendirmektedirler.Oyun aktivitelerimiz arasında bulunan Yüz boyama,Şekilli sosis balon dağıtımı,Pinyata oyunu,halat çekme yarışmaları gibi ve daha birçok oyun aktivitelerimiz ile profesyonel ekibimizce sağlanmaktadır.

3. Sünnet düğünümüzün orta bölümlerine gelindiğinde sünnet çocuğunu geçmişten geleceğe ihtişamlı şık osmanlı motifli padişah tahtı ile bir padişah edası ile tahta oturtulup 4 kişilik unutulmaz osmanlı yeni askerlerinin omuzda taşınmasıyla ve önde annesi ile babası olmak üzere arkasında ise osmanlı çağının ve yaşadığımız yüzyılın hala rövanşta olan ve favorisi olan 600 yıl hüküm sürmüş olan osmanlı saltanatının vazgeçilmezi ve günümüzde de unutulmaz olan ihtişamlı mehter ekibi ile arkasında mehter marşlarıyla canlı enstrümanlarıyla coşkulu bir şekilde sünnet çocuğumuzu sünnet düğün salonuna giriş yapıp davetlilerin içinden geçip önceden seçilmiş olan tahtın konulacağı yerin aynı zamanda bu yer takı merasiminde kullanılacak olan yerdir.
Takı merasimi sırasında mehter ekibimiz tarafından çalınan marşlarıyla takı merasimi 4 yeni çeri askerininde görsellik olarak daha güzel bir görüntü için koruma iç güdüysüyle sünnet çocuğuna sanki bir padişah’mış gibi eşlik edilmektedir.

4. Sünnet düğününde verdiğimiz ikramlıklar ( nostaljik ikramlıklar) gelen davetlilere sunulmaktadır.Nostaljik ikramlıklar olarak verdiğimiz hizmetler…

sünnet organizasyonu için Popcorn patlamış mısır dağıtımı,Pamuk şeker dağıtımı,Osmanlı macunu dağıtımı,Osmanlı şerbet dağıtımı,Dondurma dağıtımı ve gerektiği taktirde catering yemek ve ikramlık hizmetlerimizde verilmektedir.

5. Sünnet düğününüzü heyecanlı bir hale getirmek isterseniz bir çok alternatifli hizmetlerimizde bulunmaktadır.
Sihirbaz ( illuzyonist ) gösterileri,Semazen gösterisi,Ateşbaz gösterisi,Uzun Tahta bacak gözterisi,Jonglör gösterileri gibi birçok alternatiflerimiz bulunmaktadır.

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?