Arslan Organizasyon & Ajans
Okuyorsun

Kokteyl organizasyonu

0

Kokteyl organizasyonu

Kokteyl organizasyonda ön sıralarda yürüyen ARSLAN ORGANİZASYON hizmet firmamız olan her türlü organizasyonlarda yer almaktadır.

Özel kokteyl organizasyonlarınızda ikramlık ve yemek içme gibi birçok catering hizmeti sağlayan firmamız 50 kişiden tutup 5000 kişiye kadar catering kokteyl hizmeti vermektedir.

Tül ve Kumaş süsleme Nazar bocuğu balon süsleme kumaş Osmanlı macunu ikramıPamuk şekerci kiralama

Kokteyl organizasyonlarımız ikramlıklarımız ve yemek hizmetlerimiz profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımız ile hizmet kalitesi altında sunum vermekteyiz.

Kokteyl hizmetlerimizde her türlü organizasyon sektörlerine hizmet sağlıyoruz.Sünnet,düğün,fuar,kına,nişan,piknik gibi birçok kokteyli organizasyonlara yemek ikramlıklar,bistro masalar,masa sandalye,masa sandalye örtüleri,şişme oyun parkları,nostaljik satıcılar,düğün davet ekipmanları ve her türlü organizasyon ekipman kiralamamız ile hizmet vermekteyiz.

Kokteyl masaları kiralama Catering yemek organizasyonları Çilek açılış organizasyonu Cansever ile açılış organizasyonu

HİZMET ALANLARIMIZ

Kokteyl organizasyonları,Sünnet düğün organizasyonları,Düğün organizasyonu,Açılış organizasyonları,Kına organizasyonları,Piknik organizasyonu,Davet organizasyonları,Kır düğün organizasyonları,Parti organizasyonları,Şirket organizasyonları,Konser organizasyonları,Kurumsal organizasyonlar,Fuar organizasyonları,Okul şenlikleri,Piknik ve panayir organizasyonlarımız vb. birçok organizasyonlarımızla hizmet sağlıyoruz.

Açılış kokteyl organizasyonlarımız özen göstererek profesyonel kadromuzla zamanında kusursuz bir şekilde tüm organizasyonunuzu gerçekleştiriyoruz.

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?