Arslan Organizasyon & Ajans
Okuyorsun

Palyaço kiralama

0

Palyaço kiralama

PALYAÇO KİRALAMA 

Palyaço kiralama için doğru edrestesiniz. Arslan organizasyon verdiği hizmetlerden bir çoğu olan palyaço hizmeti şimdi ki çağımızda bir çok etkinlikler palyaço kiralama talebinde bulunmaktadırlar.Biz de yoğun talep üzerine animatör palyaçolarımızı geliştirmek amaçlı dersler verip çalışmalarımıza uyacak seviyeye getiriyoruz.

Sünnet palyaço kiralama 1 Sünnet palyaçosu kiralama Sevimli kahramanlar kiralama Sahne palyaço kiralama

Palyaço kiralama : Palyaço kiralamak istediğinizde bizi aramanız yeterlidir.İsteğinize göre bay palyaço ya da bayan palyaço kiralama imkanı sağlıyoruz.

Palyaço fiyatları : Palyaço kiralama fiyatlarımız istanbul içi değişmektedir. avrupa – anadolu yakası palyaço fiyatlarımız değişmektedir.

Palyaço kiraladık diyelim neler yapabilirler ; Palyaço kiralama verdiğimiz mekana göre çalışmalar düzenlemektedirler.

Palyaço kiralama Palyaço kiralama hizmeti Maskot Bando takımı kiralama Kiralık Deve

Palyaço çalışmaları ; öncelikle çocuklarımızı rengarenk eğlenceli bi hale getirmek için yüzlerini boyayalım buna palyaço yüz boyama denir.Sonrasında çocuklara yönelik oyun aktivitelerimizle eğlence sonlarına kadar çocukları eğlendirip mutlu edebilmektedirler.Eğlence sonrasında çocuklarımızın eve dönüşü için hediyeler,balonlar,şekerler,şekilli balonlar ile uğurlanırlar.

Palyaçolarımız nerelerde görevlendirilebilirler. palyaçolar genelde çocukların yoğun olduğu yerlerde hizmet vermektedirler.Yoğun olan eğlencelerimiz örnek ; Doğum günü palyaço kiralama,Sünnet düğünü palyaço kiralama,Açılış organizasyonu için palyaço kiralama,Festival organizasyonlarında palyaço kiralama gibi birçok yerde hizmet veriyoruz.

 

 

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?