Arslan Organizasyon & Ajans
Okuyorsun

Açılış organizasyonu

0

Açılış organizasyonu

 

IMG_20160220_131322

Açılış balon süslemeler Açılış Balon süslemeleri Açılış hizmetleritrio ekibi

Açılış organizasyonlarınızda hedefinizi kolaylaştıracak çalışmalarımız ile reklamlarınızı en iyi şekilde yapmak için kalitesini gösteren & profesyonel çalışmalarıyla ön planda olan açılış organizasyonu firması ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM şirketiyle tüm organizasyonlarınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Açılış organizasyonu hizmetimiz ile Arslan organizasyon firmamız organizasyonlarınızda reklamlarınızı sağlamak amacıyla verdiğimiz hizmetlerimiz ile sizlere destek olmaya çalışmaktayız. sizlere sunacağımız paketler sayesinde tanıtımınızı ve açılış mekanlarınızı en iyi şekilde gösterişli ve kurumsal bir şekilde tanıtıyoruz.Bu şekilde kazançlarınızı & müsteri potansiyelinizi yükseltiyoruz.

organizasyonlarınızı renklendirmek istemez misiniz haydi o zaman sizde ARSLAN ORGANİZASYON & REKLAM şirketiyle tanışın henüz geç kalmadınız bizi arayın istediğiniz bütçeye göre hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

trio grubu kiralama Tül ve Kumaş süsleme Renkli açılış süslemeleri Restourant açılışı balon süsleme

ister eko paket ister normal paket ister de zengin paketi kullanabilirsiniz.

Açılış organizasyonlarına uygun hizmetlerimizi görelim ;

Açılış organizasyonu için süsleme hizmetleri ; açılış süslemeleri deyince akla gelen balon süsleme olmazlardan olmaz denilen süsleme hizmetimiz balon süslemesi,kumaş süslemesi,tül süslemesi,bayrak süslemesi,flama süslemesi,şerit süsleme gibi birçok süsleme ekipmanlarımızla açılışlarınızı renklendiriyoruz.

Açılış organizasyonu için animasyon hizmetleri ;açılış için verdiğimiz animasyon hizmetlerimiz ile palyaço hizmeti,pamuk prenses hizmeti,tahta bacak hizmeti,şişme palyaço hizmeti,fly tüp hizmeti,batman,örümcek adam,sindrella gibi birçok animasyon karakterleri var.

Mickey mouse ve minnie mouse maskotu kiralama Nazar bocuğu balon süsleme kumaşMaskotlu bando takımıKokteyl masaları kiralama

Açılış organizasyonu için maskotlu animasyon karakter ; maskotlarımız disney sevimli kahramanlar tarafından oluşmaktadır.mickey mouse maskotu,minnie mouse maskotu,donald duck maskotu,daisy duck maskotu,pinokyo maskotu,pembe tavşan maskotu,deve kuşu maskotu gibi birçok maskotlarımız var.maskotlarımızdan bando takımımızda oluşmaktadır.

Açılış organizasyonunuzdan kokteyl & yemek hizmetleri ; açılış organizasyonlarınızıda gelecek olan davetlilerinizi karşılamak amacıyla verdiğimiz yemekler & ikramlıklarımız kendi ekipmanlarımız tarafından karşılanarak davetlilerinizi karşılamaktayız.

Market açılışına balon süsleme Kiralık Deve Balon süslemeleri Açılış zincir balon süsleme

Açılışlarınız için baskılı balon & baskılı promosyonlarımızla vatandaşa reklamlarınızı tanıtım amaçlı olarak dağitımını sağlıyoruz.

Açılış organizasyonu için Kokteyl masa kiralama hizmetleri ; kokteyl masalarımız gelen davetlilerin ve vereceğiniz ikramlıklarınız için en önemli hizmetlerdendir.

Açılış organizasyonu için ses sistemi kiralama hizmeti ve sunucu hizmetleri olarak birçok hizmet vermekteyiz.

Açılış balon süslemeler Açılış Balon süslemeleri Açılış hizmetleri Açılış Mehter takımı kiralama

Açılış organizasyonu için nostaljik ikramlıklarımız ; pamuk şeker dağıtımı,osmanlı macunu dapıtımı,popcorn patlamış mısır dağıtımı,şerbet dağıtımı,elma şekeri,kağıt helva gibi birçok ikramlıklar sağlıyoruz.

Açılış organizasyonu için deve kiralama hizmetimiz açılışına ilgi çekmek için deve + eşek ile açılışlarınızı ilgi odağına çeviriyoruz.

Açılışlarınızda osmanlı mehter takımı hizmeti veriyoruz.eski osmanlı askerlinden oluşan görkemli elbiseleriyle ve mehter marşlarıyla canlı bir perfonmans ile hizmet sağlıyoruz.

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?