Arslan Organizasyon & Ajans
Okuyorsun

Tahta bacak kiralama

0

Tahta bacak kiralama

Tahta bacak nedir,Tahta bacak kiralama fiyatları,Tahta bacak nasıl yürür,Tahta bacak boyu kaç metredir,Tahta bacak diğer adı nedir,Tahta bacak için İstanbul da hangi firmalarla anlaşmalıyız.

Tüm sorularınızın cevabı burada Arslan organizasyon & reklam firmasında geçer.

Tahta bacak nedir : Tahta bacak yaklaşık 3.5 – 4 metre arasıdır. Tahtabacak genelde gösterilerde insanların ilgi odağını çeken bir sanat figürüdür.Tahtabacak karakterini genelde halkımız palyaço diye de hitap ettikleri oluyor.Palyaço değil yalnız çünkü animatör değil üstünde durduğu profiller çok yüksek olup denge sağlayıp yürür buna biz gösteri sanatçısı diyoruz.Herkesin yapamayacağı bir sanattır.

Açılış organizasyonlarıAçılış balon süslemeTahta bacak kiralama Açılış tahta bacak kiralama Açılış Uzun bacak kiralama Festival animasyon kiralama23 nisan organizasyonları

Tahta bacak kiralama fiyatı : Tahta bacak kiralama fiyatlarımız İstanbul ve istanbul dışı için fiyatlarımız değişmektedir.bunun için Tahta bacak kiralama için sabit bir fiyat verilmemektedir.

Tahta bacak nasıl yürür : Tahta bacak yaklaşık 2 metrelik deynekler üzerine çıkıp denge sağlayarak yürüyebiliriz.Tabi deynekler çok zor olup profesyonel arkadaşlar tarafından yapılmaktadır.

Tahta bacak diğer adları : Uzun bacak,Deynekli bacak,Çubuk bacak,Sırrık adam,Uzun adam diye halkımız bir çok takma isimlerle hitap edebiliyor.

Tahta bacak nerelerde hizmet verebilirler :  Tahta bacak kiralama hizmetlerimiz için genelde Açılış,Sünnet,Düğün,Festival,Fuar,Kongre,Doğum günü partileri gibi bir çok organizasyonlarınızda bulunabilirler.

Tahta bacak kiralama için hangi firmalarla anlaşmalıyız : Arslan organizasyon tahta bacak konusunda ve diğer tüm hizmetlerinde profesyonel ekip hizmeti sağlamıştır.

Tahta bacak kiralama ile bilgilerimiz kısaca açıklaması budur.Siz de etkinliklerinizde bulunurmak isterseniz Arslan organizasyon tahta bacak kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Sohbete Başla
Merhaba
Arslan Organizasyon & Ajans
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?